• Arama Motorlarında ilk Sayfa

  Arama motorlarında ilk sayfaya gelmek basit bir iş değildir. Öncelikle sitenin arama motorlarının ve spider robotlarının yapıları iyi bilinmelidir. Buna göre bir web sitesi yapılandırılmalıdır. Bu yapılandırmada sayfa kodları ve tasarımı gibi site yapılandırma çalışmalarının yanında bir çok çalışmanın önemi vardır. Web sitesinin çok güzel bir tasarıma sahip olması, iyi bir site olması arama motorlarında iyi bir yere geleceklerini göstermez. Bunun için web sitenizi tasarlayan firmanın arama motorları konusunda da uzman olmaları gerekir.itae.

 • internet adları, alan adı, domain
 • internet isim tescili (domaim register)

  internet isim tescil (domaim register) İnternet isimlerinizi tescil ettirmediyseniz hemen tescil ettiriniz. Çünkü bir başkası o ismi tescil ettirdiyse siz o ismi alamazsınız. Dolayısıyla kaptırmış olursunuz. İnternet isim tescili internetin önemini anlayanlar için çok önemlidir. Önemine binaen internet www domain isimlerini almak hem çok kolay, hem de çok ucuz. Siteniz olmasa da isimlerinizi vakit geçirmeden alınız. Tüm bu işlemleri 10-15 dakika bitirebilirsiniz. Şimdi yukarıdaki isim sorgulama yerinden isimlerinizi sorgulattırarak isim kaydınızı yaptırınız.

  Sayfalar


  Hakkımızda

  Aktif Medya 2000 yılından bu yana internet medyası, yazılım, tasarım, seo ( arama motorları optimizasyonu), sem ( arama motoru reklamcılığı), internet reklamcılığı, bulut bilgi işlem, bulut depolama, Türk arama motoru yazılımı, geliştirilmesi, sunucu ve web sitesi barındırma alanlarında faaliyet gösteren bir internet firmasıdır.