Aktif Medya Hakkında

Aktif Medya 2000 yılından bu yana internet medyası, yazılım, tasarım, seo ( arama motorları optimizasyonu), sem ( arama motoru reklamcılığı), internet reklamcılığı, bulut bilgi işlem, bulut depolama, Türk arama motoru yazılımı, geliştirilmesi, sunucu ve web sitesi barındırma alanlarında faaliyet gösteren bir internet firmasıdır.


Biz Kimiz?

İnternet alanında faaliyet gösteren internet yazılım firmasıyız. Bir çok firma, kurum ve kuruluşarın internet sitelerinin yazılımlarını, tasarımlarını yaptık, internet projelerini geliştirerek internete taşıdık. Bir çok firmanın hem ülkemizde, hem de yurt dışında tanınmasında internetin sihirli imkanlarını kullanarak yardımcı olduk. Hatta bazı çalıştığımız firmaları atölye seviyesinden 65 ülkeye ihracaat yapar duruma getirdik. Yaptığımız internet sitelerini ve projelerini, arama motorları dostu web siteleri ve internet projeleri haline getiriyoruz. İnternetin sihirli imkanlarını kullanarak bu web site ve projelerin internette çok ziyaretçi alır duruma getiriyoruz.

İnternet reklamlarını diğer reklam mecralarından daha etkin ve ekonomik olarak kullanarak müşterilerimizin faydalanmasını sağlıyoruz.

Bulut bilgi işlemleri üzerinde yoğunlaşan bir internet firmasıyız. Terrabaylaraca verileri işleme, hızlı kayıt, hızlı listeleme, hızlı sorgu, büyük datalar içinden isteğe uygun kaliteli sonuçlar getirme konusunda geliştirmiş olduğumuz ciddi bilgi, yazılım ve tecrübelerimiz bulunmaktadır. Arama motoru yazılımı konularında uzmanız. Arama motoru alanında geliştirdiğimiz yazılımi donanım ve sistem Biltronik proje yarışmasında Müsiad Altın Proje ödülüne layık görüldü.

 


Geçmişte Ne Yaptık?